ویژگی های یک سایت خوب چیست؟

قطعا همه متقاضیان طراحی سایت تمایل به داشتن سایتی خوب و ویژه دارند. اما چطور می توان به خوب و ویژه بودن آن ها پی برد؟!! در این مقاله قرار است به مواردی که تعیین کننده ویژگی های مثبت یک سایت هستند اشاره کنیم.
  • واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن طراحی این امکان را ایجاد می کند که در هر سایزی از دستگاه ها یک طراحی بخصوص برای نمایش سایت وجود داشته باشد. بنابراین این مورد یکی از مهم ترین مواردی است که حتما بیاد در نظر گرفته شود چرا که امروزه نیمی از مردم جهان از گوشی های همراه برای دیدن صفحات اینترنتی استفاده می کنند.
  • بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو این امکان را به شما می دهد که آسان تر در نتایج گوگل و سایرین نمایش داده شوید. از عوامل مهم و تاثیر گذار می توان به مبحث سئو سایت اشاره کرد که در مقاله ای جداگانه به شکل مختصر توضیح داده شده است.
  • سرعت سایت امروزه با افزایش سرعت اینترنت و انتظار عموم برای رفع احتیاجات در کمترین زمان بسیار پر اهمیت شده و از تعیین کننده ترین مواردی است که براساس این خوب و مفید بودن یک سایت مشخص می شود. همچنین باید بدانید که سرعت سایت در سئو نیز بسیار تاثیرگذار است.
  • کارایی خوب و بروز رسانی آسان موجب می شود که شما در هر لحظه بتوانید اطلاعات یا خدمات جدید خود را در لحظه به نمایش بگذارید که این امر نیازمند پنل کاربری ساده و قابل فهم می باشد. بنابراین پیش از در نظر گرفتن طراحی های خاص باید به فکر کارایی راحت سایت هم از سمت کاربر و هم از سمت ارائه دهنده یا همان متقاضی بود.
  • وجود پشتیبانی برای هر نوع سایت یک امر ضروری است چرا که ممکن است در یک لحظه سایت دچار مشکلاتی از جمله خارج شدن از دسترس و… شود که همراه خود نارضایتی ها و کاهش کیفیت ایجاد می کند، در نتیجه حین انتخاب طراح سایت از وجود پشتیبانی مطمئن شوید .
این مطلب را نیز بخوانید
پورتال و تفاوت آن با سایت

ما را به اشتراک بگذارید

نوشتهٔ پیشین
سئو سایت چیست؟
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت داینامیک و استاتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست