دلیل تفاوت قیمت در طراحی سایت

یکی از عمده ترین مسائل متقاضیان طراحی سایت تعدد قیمت در این حیطه می باشد. حال می خواهیم به دلایل این موضوع بپردازیم.
  • یکی از اصلی ترین دلایل تفاوت قیمت در طراحی سایت نوع روش طراحی می باشد. در واقع اگر فرد طراح بخواهد سایت مدنظر شما را از صفر تا صد طراحی و کدنویسی کند در اینجا قیمت بالاتر از روشی خواهد بود که فرد در آن از نرم افزارهای سایت ساز بخواهد استفاده کند.
  • از دیگر دلایل می توان به ابزارهایی اشاره کرد که فرد طراح برای راه اندازی سایت شما استفاده می کند. در واقع این ابزار ها می بایست خریداری شوند و اگر به شکل رایگان بخواهند روی سایت نصب شوند بعد از مدتی مشکلاتی را به بار خواهند اورد؛ همچنین قابلیت آن ها به شکل رایگان بسیار محدود بوده و سبب گاهش کیفیت کار می شود. بنابراین پیشنهاد می شود که حتما ابزارها، پوسته و هر آنچه که برای سایت شما مورد نیاز است خریداری شوند.
  • مسئله دیگر میزان مهارت و سابقه کاری فرد طراح می باشد. مشخص است که هرچه طراح توانمندتر باشد و شما نیز توقع ارائه ویژه تری برای سایت خود داشته باشید این قیمت تفاوت خواهد کرد.

در آخر باید با این نکته اشاره کرد که بیشتر یا کمتر بودن قیمت طراحی همیشه دلیلی بر کیفیت یا عدم کیفیت کار ارائه شده و خدمات نیست و بهتر است که شما با حضور در جلسات توجیهی همراه فرد طراح از کیفیت کار اطمینان پیدا کنید.

 

این مطلب را نیز بخوانید
6 قدم پیش از طراحی سایت

ما را به اشتراک بگذارید

نوشتهٔ پیشین
طراحی سایت برای انواع مشاغل
نوشتهٔ بعدی
طراحی تجربه کاربری چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست